Rusça Çeviri

Rusça Çeviri

Rusya ile Türkiye enerji başta olmak üzere yoğun ekonomik, siyasi, sosyal ve kültürel ilişkilere sahiptir.

Rusça aynı zamanda İngilizceden sonra tercih edilen yabancı dillerden biridir.

Rusça, ticaret, bilim, finans, hukuk, iletişim, kültür sanat, popüler kültür, diplomasi, iş dünyası gibi birçok alanda yaygın olarak kullanılan bir dildir.

NOVA, pek çok alanda dünyayla entegre, güçlü ilişkiler geliştirmiş ülkemizde, uzun yıllardır Rusça dilinde profesyonel çözümler sunan bir adres olmuş, resmi veya özel birçok şirket, kurum, kuruluş ve kişilerin çözüm ortağı haline gelmiştir.

NOVA’da Rusça-Türkçe, Türkçe-Rusça tüm çeviri projeleriniz, vizyonumuz ve misyonumuzda belirtilen prensipler çerçevesinde ele alınır. Her zaman yüksek standartlarda sonuca ulaşmak hedeflenir.
NOVA’nın Rusça tercümanları, lisans ve lisans üstü düzeyde üniversitelerin Rus Dili ve Edebiyatı bölümlerinden mezun, Rusçaya ana dili gibi hakim, disiplinler arası bilgi birikimine sahip, Türkçe dil bilinci gelişmiş ve gerekli teknik terminolojik altyapıya aşina, metinleri bağlamı çerçevesinde değerlendirme becerisine sahip deneyimli çevirmenlerden oluşmuştur.

Rusça-Türkçe, Türkçe-Rusça çeviri, enerji, teknik, hukuk, finans, mühendislik, savunma, edebiyat gibi alanlarda; her tür resmi belgenin Rusça noter tasdikli tercümesini, yazılı veya sözlü hizmetlerini kapsar.

Size veya kurumunuza gelen kısa bir mektuptan, uluslararası hukuki metinlere, tanıtım broşüründen, akademik hakemli dergi yazılarına kadar tüm çalışmalarda profesyonel destek sunmaktayız.
Titiz bir çalışmayla ortaya çıkan bütün Rusça çeviri metinleri ana dili Rusça olan (native speaker) editörlerimiz tarafından kontrol edilir.

Tüm projelerde ilk aşamadan itibaren taahhüt ettiğimiz gizlilik prensipleri proje tesliminin sonrasında da devam eder.

Çeviride tutarlık sağlamak, hız kazanmak için “çeviri araçları”, yani bilgisayar destekli çeviri yazılımları (CAT) kullanılır.

Çözüm ortağınız NOVA, uzman proje koordinatörleri, çevirmen ve editörleriyle “kaliteli hizmet”, “zamanında teslimat” ve “en uygun fiyat” politikasıyla her zaman siz müşterilerimizin memnuniyetini hedefler.

Biz hem sizin dilinizi hem de onların dilini konuşuyoruz. Güvenilir, zamanında ve doğru Rusça dil hizmeti konusunda bizimle görüşmeden kararınızı vermeyin…

Paylaş: